RSS
    

Hlavná navigácia:

Preskočiť hlavnú navigáciu

Kalendár udalostí

IT SUMMIT 2009

Miesto konania:

Začiatok: 23.09.2009

Každoročne v spolupráci s IT asociáciou Slovenska organizuje PC REVUE a INFOWARE najprestížnejšie výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií. Konferencia IT Summit a slávnostný večer IT GALA, spojený s vyhodnotením súťaže o IT FIRMU, IT OSOBNOSŤ a IT PROJEKT roka, sa koná pravidelne od roku 2001. Okrem zástupcov najvýznamnejších firiem infokomunikačného priemyslu sa podujatia zúčastňujú vedúci predstavitelia štátnej správy a súkromného sektora. Klienti sa podujatia môžu zúčastniť ako reklamní partneri, mediálni či produkční partneri.

Tento rok sa podujatia uskutočnia 23. septembra. Dopoludnia sa uskutoční konferencia IT Summit a vo večerných hodinách slávnostný večer IT GALA spojený s vyhodnotením súťaže o IT FIRMU, IT OSOBNOSŤ a IT PROJEKT roka. Partneri môžu participovať na tomto projekte formou reklamného partnerstva.

Viac info: http://www.infoware.sk/buxus_dev/generate_page.php?page_id=50525

« Späť

Anketa
V rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra 2014-2020 bude MFSR zodpovedným orgánom za plnenie cieľov jeho prioritnej osi 7 Informačná spoločnosť. Ktorý z nasledujúcich vybraných cieľov prioritnej osi 7 považujete vy osobne za najdôležitejší?

Rozširovanie vládneho cloudu
18196
Rozvoj elektronických služieb pre občanov a podnikateľov
70383
Pokrytie všetkých domácností širokopásmovým internetom s rýchlosťou min. 30Mbit/s
49463
Zvyšovanie dostupnosti údajov verejnej správy prostredníctvom otvorených dát
5651
Podpora prebiehajúcej reformy verejnej správy prostriedkami IKT (informačno-komunikačné technológie)
37146
 
Staršie ankety
Pridať do obľúbených | Správca obsahu (MF SR) | Technická podpora (Datacentrum) | Právne informácie | RSS | Mapa stránok | Vyhlásenie o prístupnosti
© 2009 Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Začiatok stránky